HAKKIMIZDA.

Müşteri taleplerine odaklanmış hizmet anlayışı ile 1994 yılından beri…

Plato Bilgisayar müşteri taleplerine odaklanmış hizmet anlayışı ile kurumsal bilişim teknolojileri alanında faaliyetlerini 1994 yılından bu yana başarı ile devam ettirmektedir. Ankara merkez ofisinde istihdam edilen çalışanları ile hizmetlerini yurt içi ve yurt dışında sürdürmektedir.

Plato Bilgisayar, donanım projeleri, sanallaştırma, sistem entegrasyon ve altyapı yönetimi, bilgi teknolojileri alanında danışmanlık, çözüm ve destek sağlama, felaket kurtarma, iş sürekliliği ve güvenlik hizmetlerini, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile mükemmellik anlayışı içerisinde kurumsal müşterilere sunmaktadır.

Plato’nun IT sektöründe en iyilerden biri olmasının nedeni ise, yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürünlerin kullanım alanlarını bilmesi, ürün ve hizmetleri bu ihtiyaçlar doğrultusunda birbirine entegre ederek müşterilerine özel çözümler sunmasıdır. Plato, Katma Değerli İş modelini benimseyerek, Dürüstlüğü her şeyin önünde tutmayı ilke edinmiştir.

DMO E-Satış Portalında HP nin Tüm Yazıcı Tarayıcı ve Tüketim ürünlerini temsil etmektedir. Plato, Türkiye İlk 500 bilişim şirketi listesinde son 7 yıldır her yıl sürekli yükselerek 190. Sıraya kadar çıkmıştır.

Plato Bilgisayar olarak; alanında uzman kadromuzla en temelinde müşteri memnuniyeti odaklı, dürüst, güvenilir ve profesyonel hizmetlerimizle dünya markası HP ortaklığında projeler üretiyoruz.

Yaptığı projelerle Türkiye’nin İlk’lerinin ve En’lerinin gerçekleşmesine katkı sağlayan bir kurum olmak.

 • Dürüstlük
 • Takım Çalışması
 • Kararlılık
 • Hizmet Kalitesi
 • Başarı
 • HP Server
 • HP Thin Clients
 • HP Workstations
 • Software
 • Hardware
 • System Entegration

KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayarak, sürekli iyileşmeyi ön planda tutmak, yasal mevzuat ve teknik şartnamelere uygun çalışmak, aldığımız işleri zamanında bitirmek, çalışanlarımızın sürekli gelişmesi için şirket içinde ve dışında kalite ve çevre ile ilgili eğitim ve bilinçlendirme faaliyetleri organize etmek, tüm çalışanların yönetime tam katılımını sağlamak, kalite ve çevre yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek, sektöründe rakiplerimizden önde olmak, çevre kirlenmesine etki eden şirket içi ve dışı etkenleri en aza indirmek, kaynakları etkin ve akılcı bir şekilde kullanmak, geri dönüşüm teknolojisi uygulamak, bu tür faaliyetlere destek vermek, mevcut yasalardan doğan yükümlülükleri yerine getirerek, bütün faaliyet sahalarında çevre bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere kalite ve çevre yönetimi sistemini benimsemek ve gereklerini yerine getirmek, şirketimizin kalite ve çevre politikasıdır.

BİZE ULAŞIN
PROJENİZDE BİRLİKTE ÇALIŞALIM.